Showbiz

Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto&Video)

Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto&Video)
13 gusht 2017 • 18 : 11

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më pa komplekse. 

Këtë gjë e ka dëshmuar edhe në koncertin e fundit të mbajtur në Prizren.

Ajo ka performuar para publikut në patika me një fustan të thjeshtë dhe tejet bukur.

Genta është pritë nga një publik shumë i madh, ku ka performuar edhe këngën më të re "Dy dashni".

Image

© zëri.info