Showbiz

'VIP', kënga e re e Ermalit dhe KAOS (Video)

'VIP', kënga e re e Ermalit dhe KAOS (Video)
16 korrik 2017 • 14 : 00

Rep grupi Kaos ka sjellë këngën më të re “VIP” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

“VIP” është prodhuar nga Çekiç Beatz, kurse videoklipi është punuar nga MAX Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re tyre.

 

© zëri.info