Showbiz

Ja si dukej ‘Oki’ kur ishte i ri (Foto)

Ja si dukej ‘Oki’ kur ishte i ri (Foto)
15 korrik 2017 • 20 : 19

Është bërë nostalgjik për kohën e kaluar.

Aktori Fatmir Spahiu në Instagram ka publikuar një foto të bërë shumë vite më parë, shkruan lajmi.net

Ai duket shumë më ndryshe nga tani, sidomos në stilin e flokëve dhe mjekrës si dhe… më më pak kile!

 

© zëri.info