Adelina lė pa fjalė me kėtė fotografi me bashkėshortin... (Foto)

Adelina lė pa fjalė me kėtė fotografi me bashkėshortin... (Foto)

SHPËRNDARJE

17 Qershor 2017 • 21:08 •

Që nga dita që janë bërë prindër, dashuria është dyfishuar.

Ndjenjat për njëri tjetrin i kanë shprehur shumë herë publikisht, e që kanë lënë pa fjalë gjithë adhuruesit.

Edhe kësaj here, Diva ka hedhur një fotografi me bashkëshortin e saj nga pushimet, e që e ka quajtur dashuri, jetë, hero dhe babanë më të mirë në botë të djalit të tyre.
 

Image