Showbiz

Nadi shumë shpejt sjell një album Live, dhe super projekte

Nadi shumë shpejt sjell një album Live, dhe super projekte
17 qershor 2017 • 18 : 12

Falë zërit dhe karrierës së tij muzikore ai është i pranishëm kudo që nga mbrëmjet rinore, të maturantëve dhe studentëve, në clubet shqiptare kudo në botë, e deri te dasmat e bukura shqiptare.

Ky është Nadi artisti i njohur pejan ku mësojmë se brenda pak ditëve do të na dhurojë një album “live” gjithmonë me grupin e tij që e shoqëron.

Nadi ka nëshkruar së fundi edhe kontratë me kompaninë On Records, me priducentët e njohur Zzap&Chriss, ku pritet shumë shpejt të dalë kënga me klip më e re, plus të tjera projekte për tu kthyer në hite.

Gjithashtu mësojmë se sërish në muajin dhjetor do të sjellë në treg edhe albumin me 8 këngë të reja e me kompozitorë të ndryshëm.Shala: Të shohim përpara.

Image

Image

 

© zëri.info