Showbiz

Nusja e Ermalit zbulon të dashurën e Ledrit? (Foto)

Nusja e Ermalit zbulon të dashurën e Ledrit? (Foto)
19 maj 2017 • 23 : 52

Duket se gjërat po bëhen serioze.

Një ndër djemtë më të pëlqyer nga femrat, Ledri Vula duket se ka gjetur një dashuri të re pas ndarjes nga vajza e ish kryeprokurorit, Theodori Sollaku.

Vajza në fjalë quhet Sara Hoxha dhe ka qenë shoqëruesja e Ledrit në ditëlindjen e bashkëshortes së Ermal Fejzullahut.

Bashkë me ta ka qenë edhe reperi tjetër Lumi B me bashkëshorten.

Në këtë foto shfaqen Sara, Miranda ( bashkëshorja e Lumit) dhe Ariana (bashkëshortja e Ermalit.)

Image

© zëri.info