Showbiz

Beyonce ka ndryshuar tejet mase nga shtatëzania (Foto)

Beyonce ka ndryshuar tejet mase nga shtatëzania (Foto)
20 prill 2017 • 18 : 46

Këngëtarja më e madhe botëroe është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të dytë.

Por, aq shumë ka ndryshuar tashmë, sa vështirë është të njihet në shikim të parë, megjithatë këtu qëndron edhe e bukuria e shtatzënisë.

Diva ka qenë e pranishme në një festë ditëlindjeje, gjersa është kapur nga paparacët gjatë hyrjes për në në veturën e saj.

Vërehet qartë se Beyonce është fryrë shumë dhe jo vetëm në trup, por edhe në fytyrën e saj, e cila duket se është deformuar paksa.

Image

Image

 

© zëri.info