Vlera e lartė e fustanit qė veshi Arbana nė natėn e parė tė

Vlera e lartė e fustanit qė veshi Arbana nė natėn e parė tė 'BBA9' (Foto)

SHPËRNDARJE

20 Mars 2017 • 23:07 •

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare.

E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar.

Mirëpo këtë vit Arbana është kthyer dhe duket më seksi së kurrë. Këtë të shtunë filloi edhe Big Brother 9 ku çka ra në sy ishte veshja e Arbanës.

Ajo dukej shumë bukur e veshur me një fustan të markës Elisabetta Franchi i cili kushtonte hiq më pak se 655€.

Image

Image

Image

Image