Showbiz

Motra e Encës jo më me Noizyn, tani dëgjojnë këngët e Stresit (Foto)

Motra e Encës jo më me Noizyn, tani dëgjojnë këngët e Stresit (Foto)
16 shkurt 2017 • 23 : 40

 

Jehona e sherrit të Encës me Noizyn mesa duket nuk ka të ndalur dhe çdo lëvizje e tyre merret si një gjest i koduar.

Por këtë rradhë ‘deshifrimet’ nuk përfshijnë asnjë prej dyshes së famshme, por motrën e Encës, Uindin e cila ka postuar një video në rrjetet sociale duke dëgjuar dhe kënduar këngën e Stresit ‘E boj temen’.

Noizy dhe Stresi gjithmonë kanë qënë rivalë mes tyre në skenë por edhe jashtë saj.

Të jetë kjo një ‘DISS’ i tërthortë për Noizy-n?

Ka qenë kjo pyetja e fansave lidhur me këtë ngjarje, pasi të gjithë kanë ngelur të habitur se si motrat Haxhia të cilat ishin OTR, tani dëgjojnë këngët e Stresit!

Image

© zëri.info