Showbiz

Reperi kosovar: Lirojeni Ramush Haradinaj (Foto)

Reperi kosovar: Lirojeni Ramush Haradinaj (Foto)
12 janar 2017 • 10 : 17

Arrestimi i kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinajt në Francë çdo ditë e më shumë po e shton reagimin e shumë fytyrave publike.

Përpos Skivit, Shkurte Gashit, Albëries e Beatrix Ramosaj, tani ka reaguar edhe reperi Lyrical Son i cili ka kërkuar që Ramushi të lirohet menjëherë, shkruan lajmi.net

Reperi në rrjetin social Instagram ka hedhur një foto të Ramushit dhe përmes shkrimit të fotos, Lyrical Son kujtoi kohën kur komandanti “la karriken e Kryeministrit, per tju treguar sa faqebardhe e sa te drejte ishim..!!!”.

Image

© zëri.info