Lifestyle

Për të zhdukur rrudhat në fytyrë, hani këto ushqime

Për të zhdukur rrudhat në fytyrë, hani këto ushqime
11 mars 2018 • 16 : 23

Ja për cilat ushqime bëhet fjalë

Shumë kremëra gjenden në treg që ndalojnë rrudhat në fytyrë, por kushtojnë shumë.

Një nutricioniste angleze ka zbuluar se çfarë duhet të hani në mënyrë që të mos keni probleme me rrudhat.

Lily Soutter tregon për “Daily Mail” ushqimet dhe pijet që u duhen të gjitha femrave.

Çaj jeshil

Vaj ulliri

Patate e ëmbël

Salmon

Kivi

Perime jeshile

© zëri.info