Kronika

Policia bastis një shtëpi në Gjakovë

Policia bastis një shtëpi në Gjakovë
23 nëntor 2017 • 11 : 57

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK 47.

Sipas raportit policor, i dyshuari është arrestuar gjatë bastisjes së shtëpisë së tij.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është liruar në procedurë të rregull.

© zëri.info