Futboll

Mourinho kërkon dy super mbrojtësit

Mourinho kërkon dy super mbrojtësit
08 tetor 2018 • 17 : 53

Jose Mourinho u ka bërë të ditur drejtuesve të klubit emrat e dy mbrojtësve që portugezi i dëshiron në skuadër.

United besohet të jetë në kërkim të Romagnolit dhe Skrinar.

Trajneri ka shprehur dëshirën që marrëveshja me lojtarët të arrihet qysh në afatin e janarit.

Portugezi ka kërkuar përforcime për qendrën e mbrojtjes edhe gjatë verës mirëpo klubi nuk reagoi.

Kujtojmë se edhe Romagnoli edhe Skrinar vlerësohen me nga 40 milionë euro secili. /Lajmi.net/

© zëri.info