Kėshtu dukej Prishtina njė vit mė parė (Foto)
Foto: Laura Hasani & Driton Bublaku

Kėshtu dukej Prishtina njė vit mė parė (Foto)

SHPËRNDARJE

09 Janar 2017 • 17:46 •

Para një viti, Prishtina kishte marrë pamje krejtësisht tjetër, kjo për faktin se partitë opozitare kishin organizuar protestë ku kërkonin rrëzimin e Qeverisë, raporton “Zeri.info”.

Përleshja me protestuesve dhe pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, kishte bërë që Prishtina të dukej si një arenë lufte.

“Zeri.info”, ju sjell disa nga fotografitë e 9 janarit të vitit 2016. 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Image

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image