Botërori 2018

Fansja nxjerr komplet gjoksin kur sheh David Beckhamin

Fansja nxjerr komplet gjoksin kur sheh David Beckhamin
12 korrik 2018 • 23 : 26

David Beckham mbetet njëri nga lojtarët më të preferuar, posaqërisht nga gjinia e bukur.

Ai mori pjesë në një aheng në Miami për të shikuar gjysmëfinales e Kupës së Botës ndërmjet, Kroacisë dhe Anglisë, shkruan lajmi net.

Para se të shkonte në vendin e ngjarjes, atij i ndodhi një gjë e pazakontë gjatë rrugës kur një vajzë ia tregoi komplet gjoksin gjersa vetura kalonte afër tij.

Siç shihet ajo ishte një fanse e zjarrtë e Beckhamit dhe mbeti e habitur kur e pa atë. 

Image

© zëri.info