Ju prezantojmė djaloshin shqiptar fitues nė

Ju prezantojmė djaloshin shqiptar fitues nė 'In Design' tė Oslos

SHPËRNDARJE

10 Prill 2017 • 19:10 •

Njihet si një prej ndërrmarrjeve më me emër në Oslo të Norvegjisë për sa i përket fushës së dizanjit.

Po flasim për IN ku mësojmë se ka organizuar një konkurs evropian ku në garë kanë qenë 36 konkurentë e ne mësojëm se në mes tyre ka qenë edhe djaloshi talent nga Kosova, Muhamet Gashi ku me dizanjin e tij ka konkuruar dhe ka zënë vendin e dytë, ndërsa pritet që shumë shpejt të dërgohet në adresë të tij edhe vlera që ka fituar.

Firma “In Design” është një firmë mjaft e njohur në evropë që merret me dizanje të ndryshme.