Aktuale

Hashim Thaçi dhe Behgjet Pacolli relaksohen në Shëngjin

Hashim Thaçi dhe Behgjet Pacolli relaksohen në Shëngjin
12 gusht 2018 • 19 : 41

Lexo detajet

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi së bashku me zëvendëskryeministrin dhe njëherësh ministrin e Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollin sot kanë qëndruar në plazhin e Shëngjinit, shkruan “Zëri.info”.

Drekë e këndshme në Shëngjin me Presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçin”, ka shkruar Pacolli.

Të dy si duket kanë shkuar në Shëngjin për të u relaksuar në këto ditë të nxehta, ndërsa nuk dihet nëse ata i ka shoqëruar edhe ndokush tjetër. /ZËRI

Image

© zëri.info