Aktuale

Ky është parashikimi i motit për sot

Ky është parashikimi i motit për sot
17 maj 2018 • 08 : 16

Lexoni më shumë detaje

Në Kosovë do të jetë mot kryesisht me diell, pasdite me re e lagësht dhe me stuhi afatshkurtër, kryesisht në jugperëndim, në perëndim dhe në lindje.

Temperatura më e ulët do të jetë nga gjashtë në 12 gradë celsius.

Ndërsa, më e larta e ditës nga 22 në 25 gradë.

© zëri.info