Aktuale

Demarkacioni me Malin e Zi nesër në Komisionin për Punë të Jashtme

Demarkacioni me Malin e Zi nesër në Komisionin për Punë të Jashtme
14 janar 2018 • 08 : 51

Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër fillon sesionin e ri me mbledhjen e komisionit për punë të jashtme, diasporë dhe investime strategjike, ku do të shqyrtohet projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi.

Takimi do të mbahet  në ora 9:30,  në sallën S-1.

Përndryshe, Kuvendi njoftoi se të hënën do të mbahet edhe mbledhja e kryesisë, por më vonë u njoftua se ajo do të mbahet të mërkurën.

© zëri.info