Aktuale

Vehbi Kajtazi largohet nga vendi i ngjarjes me autoambulancë

Vehbi Kajtazi largohet nga vendi i ngjarjes me autoambulancë
13 tetor 2017 • 15 : 17

Pasi u intervistua nga policia, në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe autoambulanca me të cilën edhe është larguar nga vendi i ngjarjes, gazetari Vehbi Kajtazi.

Rruga dhe lokalet në lagjen Pejton ku edhe u sulmua Kajtazi gjatë kohës së intervistimit janë mbyllur për qarkullim.

Policia po merret me rastin.

Kajtazi u sulmua me grusht në ballë rreth orës 14:30 në qendër të Prishtinës.

Image

 

© zëri.info