Motra e Elvis Pistės, kandidate pėr deputete nga PDK-ja

Motra e Elvis Pistės, kandidate pėr deputete nga PDK-ja

SHPËRNDARJE

20 Maj 2017 • 01:01 •

Beatrisa Pista, motra e Elvis Pistës është nominuar si kandidatë për deputete nga PDK-ja.

Nga emrat e publikuar në listën e PDK-së figuron edhe emri i Beatrisa Pistës.

Elvis Pista gjithashtu ishte anëtar i PDK-së dhe kandidat për deputet, i cili u vra para tri vitesh.