Hoxha: Solidarizohemi me Francėn pas sulmit

Hoxha: Solidarizohemi me Francėn pas sulmit

SHPËRNDARJE

21 Prill 2017 • 09:22 •

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha ka thënë se është e shokuar pas lajmit të tmerrshëm ku ndodhi një sulm terrorist.

“Në mendje dhe me lutje jemi me viktimat dhe familjet e tyre”, ka shkruar Hoxha në llogarinë e saj në Twitter.

“Solidarizohemi me Francën” ka shtuar Hoxha.