Arben Gashi poston fotografi: From Klina with love

Arben Gashi poston fotografi: From Klina with love

Zgjedhjet 2019 shtator 10, 2019 - 19:37
Detajet

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, sot gjatë ditës e ka vizituar Klinën ku edhe ka takuar strukturat dhe qytetarët e kësaj komune.

Bashkë me Osmanin kanë qenë edhe disa kandidatë për deputetë nga kjo parti.

Njëri nga ta, Arben Gashi, ka postuar disa fotografi nga ky takim me qytetarët e Klinës me një përshkrim interesant.

“LDK, from Klina with love !”, ka shkruar ai.

Image
 
Image 
Image 
Image