Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Këta janë këngëtaret që do të përformojnë në festivalin e Dua Lipës

Këta janë këngëtaret që do të përformojnë në festivalin e Dua Lipës

Video June 08, 2018 - 18:36

Së shpejti Dua Lipa vjen në Kosovë për të përformuar në festivalin e saj, ku pjesëmarrës do të jenë edhe një numër i madh i artistave të mëdhenjë botëror, shkruan "Zëri.Info.

Ndër ta do të jenë edhe reperat e njohur kosovar si Ledri dhe Mc Kresha.
 

LEXO EDHE:Festivali i Dua Lipës do të sjellë në Kosovë plotë artistë botërorë