Formacionet zyrtare: Angli - Slloveni

Formacionet zyrtare: Angli - Slloveni

Sport June 25, 2024 - 20:09

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Angli - Slloveni, në kuadër të kampionatit evropian “Euro 2024”.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “RheinEnergie” dhe fillon në orën 21:00.

Anglia është lidere e grupit me katër pikë dhe synon fitore që të kalojë tutje, kurse Sllovenia e treta me dy sosh.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zëri

Angli:

Image

Slloveni:

Image