Sulmohet futbollisti Liridon Fetahaj, mbetet i shtrirë në fushë

Sulmohet futbollisti Liridon Fetahaj, mbetet i shtrirë në fushë

Sport September 23, 2023 - 18:46

Futbollisti i Suharekës, Liridon Fetahaj ka mbetur i shtrirë në fushë.

Ai është sulmuar nga disa tifozë të Istogut.

Ndeshja në mes të Istogut dhe Suharekës përfundoi pa fitues, 1-1.