Trepça mposht Pejën dhe fiton Superkupën e Kosovës

Trepça mposht Pejën dhe fiton Superkupën e Kosovës

Sport September 17, 2023 - 19:53

Trepça është fituese e Superkupës së Kosovës.

Xehtarët mposhtën Pejën me rezultat 78-76 në ndeshjen që u zhvillua në palestrën “13 Qershori”. /Zeri