Geta Beqa dekorohet me medalje nga Edi Rama

Geta Beqa dekorohet me medalje nga Edi Rama

Sport March 29, 2023 - 11:52
Lajmet e fundit nga Sporti

Kampionia e botës në Kampionatin Botëror të Fitnesit, Geta Beqa, është dekoruar me Yllin e Mirënjohjes nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ka thënë se është vlerësuar si sportiste elitare në mesin e shumë sportistëve elitarë.

“Sporti është vlera e një shteti dhe e falënderoj për mirëpritjen dhe fjalët motivuese ministren e Arsimit dhe Sportit, Evis Kokshi”, shkroi Beqa në Instagram.

Image