Formacionet zyrtare: Southampton – Tottenham

Formacionet zyrtare: Southampton – Tottenham

Sport March 18, 2023 - 15:24
Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Tottenham, në kuadër të xhiros së 28-të në Premierligë.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “St Mary’s”.

Skuadra vendase renditet e fundit me 22 pikë, kurse Tottenhami ndodhet i katërti me 48 sosh.

Të dy skudrat tashmë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. /Zeri.info

Southampton:

Tottenham: