Prishtina fiton në udhëtim te Drenica, Malisheva dhe Drita ndajnë pikët

Prishtina fiton në udhëtim te Drenica, Malisheva dhe Drita ndajnë pikët

Sport March 18, 2023 - 15:02
Lajmet e Fundit nga Sporti

Kanë përfunduar dy ndeshjet e Superligës në kuadër të xhiros së 26-të.

Prishtina ka fituar ndaj Drenicës me rezultat 1-0.

Golin e fitores arriti ta shënoi Pllana në minuten e 33-të.

Kurse, ndeshja tjetër mes Malishevës dhe Dritës nuk ka sjell fitues, pasi ndeshja përfundoi pa gola. /Zeri.info