Mbyllen pjesët e para: Prishtina në epërsi ndaj Drenicës, Malisheva dhe Drita pa gola

Mbyllen pjesët e para: Prishtina në epërsi ndaj Drenicës, Malisheva dhe Drita pa gola

Sport March 18, 2023 - 13:50
Lajmet e Fundit nga Sporti

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës në kuadër të xhiros së 26-të.

Prishtina po udhëheq ndaj Drenicës me rezultat 1-0, kurse në ndeshjen tjetër mes Malishevës dhe Dritës pjesa e pare u mbyll pa gola. /Zeri.info