Sulmohet ekipi i Pejës nga tifozët, ndërpritet ndeshja

Sulmohet ekipi i Pejës nga tifozët, ndërpritet ndeshja

Sport November 27, 2022 - 21:57

Është ndërprerë ndeshja mes Trepçës dhe Pejës në palestrën “Minatori”.

Kur rezultati ishte 38:52 ndeshja u ndërpre pasi ekipi i Pejës është sulmuar nga tifozët.

Më pas ka ndërhyrë edhe policia për ta qetësuar situatën.