Ferizaj – Dukagjini dhe Drenica – Drita, mbyllen pjesët e para

Ferizaj – Dukagjini dhe Drenica – Drita, mbyllen pjesët e para

Sport November 26, 2022 - 13:51
Lajmet e Fundit nga Sporti

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës në kuadër të xhiros së 18-të.

Drita e ka mbyllur pjesën e pare me epërsi minimale 1-0 ndaj Drenicës.

Golin e realizoi Simonovski në minuten e 42-të.

Në ndeshjen tjetër mes Ferizajt dhe Dukagjinit fraksioni i parë përfundoi me rezultat të barabartë 0-0. /Zeri.info