Formacionet zyrtare: Republika Çeke – Portugalia

Formacionet zyrtare: Republika Çeke – Portugalia

Sport September 24, 2022 - 20:10
Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes Çekisë dhe Portugalisë.

Skuadra portugeze do shkojë për fitore në këtë xhiro.

Përballë kanë Çekinë, ekip që nuk ka paraqitje të mira këtë sezon në Ligën e Kombeve.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet për ndeshjen e cila fillon në orën 20:45.

Image