Formacionet zyrtare: Izrael – Shqipëri

Formacionet zyrtare: Izrael – Shqipëri

Sport September 24, 2022 - 19:45
Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Izreal – Shqipëri, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve, shkruan Zeri.info.

Ndeshja fillon nga ora 20:45 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Bloomfiled Stadiumin”.

Skuadra vendase është e para me pesë pike, kurse Shqipëria e fundit me një pike.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Image

/Zeri.info