Ndeshja Shkupi – Ballkani, ja ku mund të sigurohen biletat për mysafirët

Ndeshja Shkupi – Ballkani, ja ku mund të sigurohen biletat për mysafirët

Sport August 16, 2022 - 17:34
Lajmet e Fundit nga Sporti

hkupi dhe Ballkani do të përballen të enjten në kuadër të fazës play-off të Conference League.

Ndeshja e parë do të luhet në Shkup.

Tifozët e skuadrës suharekase, të cilët kanë vendosur që të udhëtojnë në përkrahje të klubit të tyre, tashmë e kanë një mundësi të sigurimit të biletave online.

Në një postim të bërë së fundi nga faqja zyrtare e Shkupit është publikuar edhe linku i sigurimit të këtyre biletave, të cilin e gjeni këtu;

https://mktickets.mk/event/shkupi-vs-ballkani/?fbclid=IwAR0C1PBAY9g3rt5WJLW_rT9CuAdtetUi7S3Br32HA7JODAdw1NsHyXdgj7k