Chelsea - Tottenham, formacionet zyrtare

Chelsea - Tottenham, formacionet zyrtare

Sport August 14, 2022 - 16:53
Lajmet e fundit nga Sporti

Chelsea dhe Tottenhami do të takohen mes vete në ndeshjen e xhiros së dytë të Premier Ligës, shkruan Zeri.info.

Ndeshja do të fillojë nga ora 17:30 dhe do të zhvillohet në “Stamford Brigde”.

Blutë janë në vendin e tetë, kurse Spurs një pozitë me lartë me nga tri pikë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Chelsea:

Image

Tottenham:

 

/Zeri.info