Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Wolfsburg

Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Wolfsburg

Sport August 14, 2022 - 16:45
Lajmet e fundit nga Sporti

Bayern Munichu do të jetë nikoqir i Wolfsburgut në ndeshjen e xhiros së dytë në Bundesliga, shkruan Zeri.info.

Ndeshja do të fillojë nga ora 17:30 dhe do të zhvillohet në “Allianz Arena”.

Bavarezët janë në vendin e gjashtë me tri pikë, kurse skuadra mysafire në pozitën e 13-të me 1 pikë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Bayern Munich:

Image

Wolfsburg: pas pak

/Zeri.info