Formacionet zyrtare: Gjilani - Ferizaj dhe Trepça - Drita

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ferizaj dhe Trepça - Drita

Sport August 13, 2022 - 16:18
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet të dy nga tri ndeshjet hapëse të Superligës së Kosovës.

Gjilani e pret në shtëpi ekipi e Ferizaj dhe Trepça mirëpret Dritën.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet për ndeshjet që fillojnë në orën 17:00:

Image