Ismet Munishi debuton me këtë 11-she, Dukagjini – Prishtina, formacionet zyrtare

Ismet Munishi debuton me këtë 11-she, Dukagjini – Prishtina, formacionet zyrtare

Sport August 13, 2022 - 16:07
Lajmet e fundit nga Sporti

Sot nis edicioni i ri në futbollin kosovar. 10 ekipe do të garojnë në një kampionat që po pritet të jetë tejet joshës dhe i luftuar deri në fund.

Në program janë tri ndeshje. Në Klinë takohen Dukagjini e Prishtina. Në Mitrovicë, Trepça ’89 e pret Dritën, ndërsa Gjilani është nikoqir i Ferizajt.

Ndeshja më interesante luhet në Klinë ku takohen Dukagjini e Prishtina, ndërsa tashmë bardekaltrit kanë publikuar formacionin zyrtar të cilat mund ta shihni më poshtë: 

Image