Formacionet zyrtare: Fulham - Liverpool

Formacionet zyrtare: Fulham - Liverpool

Sport August 06, 2022 - 12:55
Lajmet e Fundit nga Sporti

Liverpooli do ta fillojë edicionin e ri 2022/23 në Premier Ligë si mysafir i Fulhamit, shkruan Zeri.info.

Ndeshja do të fillojë nga ora 13:30 dhe do të luhet në stadiumin “Craven Cottage”, me “The Reds” që cilësohen si favoritë në letër.

Tashmë trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Fulham:

Liverpool:

/Zeri.info