Ballkani – Klaskvik, me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë
Foto: FFK

Ballkani – Klaskvik, me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë

Sport August 04, 2022 - 20:51
Lajmet e Fundit nga Sporti

Ka përfunduar pjesa e pare e ndeshjes Ballkani – Klaskvik, në kuadër të Ligës së Konferencës, shkruan Zeri.info.

Ballkani ka shkuar në pushim pas 45 minutash me epërsi prej 2-0 ndaj ekipit nga Ishujt Faroe.

Golat u shënuan nga Nazmi Gripshi (30’) dhe Meriton Korenica (41’).

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. /Zeri.info