Formacionet zyrtare: Ballkani - Klaksvik

Formacionet zyrtare: Ballkani - Klaksvik

Sport August 04, 2022 - 19:12
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Ballkani – Klaksvik, e vlefshme për raundin e tretë të kualifikimeve për në fazën e grupeve të Conference League.

Ndeshja fillon në orën 20:00 dhe luhet në “Fadil Vokrri”.

Suharekasit startojnë me një formacion sulmues, duke synuar që çështjen e kualifikimit ta zgjidhin sa më shpejt.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. 

Ballkani:

Image

Klaksvik:

Image