Inter Turku – Drita, formacionet zyrtare

Inter Turku – Drita, formacionet zyrtare

Sport July 06, 2022 - 15:50
Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Inter Turku – Drita, në kuadër të rrethit kualifikues në Ligën e Konferencës, shkruan Zeri.info.

Ndeshja do të fillojë në orën 17:00 dhe do të luhet në stadiumin “Veritas Stadion” në Finlandë.

Ekipi i Ardian Nuhiut tashmë i ka synimet e qarta dhe objektiv të vetëm e ka kalimin e këtij rrethi kualifikues.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Image