Mbyllet me këtë rezultat ndeshja miqësore mes Llapit dhe Gjilani

Mbyllet me këtë rezultat ndeshja miqësore mes Llapit dhe Gjilani

Sport June 24, 2022 - 20:16
Lajmet e fundit nga Sporti

Llapi e Gjilani e kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në Strugë në kuadër të përgatitjeve për ndeshjet ndërkombëtare.

Të dyja ekipet janë duke stërvitur në Maqedoninë  e Veriut ku po bëhen gati për ndeshjet në Konferenca Ligë që i zhvillojnë në fillim të muajit korrik. Llapi ndeshet me Buduçnostin ndërsa Gjilani me Liepajan.

Sfida e sotme është mbyllur me rezultat të barabartë 1:1. Neto shënoi për Llapin ndërsa gjithçka barazoi Baton Zabërgja.