Zyrtare: Vushtrria prezanton Leuart Avdylin

Zyrtare: Vushtrria prezanton Leuart Avdylin

Sport June 24, 2022 - 19:33
Lajmet e fundit nga Sporti

Vushtrria ka njoftuar se kanë transferuar qendërmbrojtësin, Leuart Avdylin, shkruan Zeri.info.

Lajmi u konfirmua nga vet klubi përnes një postimi në faqen zyrtare.

Postimi i plotë:

Leuart Avdyli nënshkruan me FC Vushtrrinë

Leuart Avdyli, që luan në pozitën e qendërmbrojtësit është pjesë e rëndësishme e projektit të klubit dhe është vlerësuar nga klubi ynë.
Ai gjatë sezonit të kaluar ishte pjesë e KF Trepça 89, ndërsa këtë sezon do t'i bartë ngjyrat e klubit tonë 

Mirë se vjen Leuart Avdyli. /Zeri.info