Tottenhami, i interesuar për Lengletin e Barçës

Tottenhami, i interesuar për Lengletin e Barçës

Sport June 22, 2022 - 11:54
Lajmet e Fundit nga Sporti

Sipas “Todofichajes”, Tottenhami është favorit i dytë për të nënshkruar me Clement Lenglet nga Barcelona.

Tottenhami do të kënaqej ta merrte francezin në formë huazimi për dy sezone, duke paguar pagën e tij të plotë, me një opsion për ta blerë në fund të saj.

Marseille është skuadra që ka treguar më shumë interes dhe është kryesuesi aktual për të nënshkruar me 27-vjeçarin. /Zeri.info