Zyrtare: Inzaghi rinovon kontratën me Interin

Zyrtare: Inzaghi rinovon kontratën me Interin

Sport June 21, 2022 - 19:24
Lajmet e Fundit nga Sporti

Simeone Inzaghi ka rinovuar kontratën e tij me Interin, shkruan Zeri.info.

Lajmi u konfirmua nga vet klubi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare në “Twitter”.

Inzaghi ka nënshkruar kontratë të re deri më 2024.

Këtë sezon, trajneri edhe pse nuk arriti ta fitojë titullin e Seria A me Interin, ai fitojë trofeun e Kupës së Italisë dhe Superkupën. /Zeri.info