Zyrtare: Eintracht Frankurti e transferon Mario Gotzen

Zyrtare: Eintracht Frankurti e transferon Mario Gotzen

Sport June 21, 2022 - 18:58
Lajmet e Fundit nga Sporti

Eintracht Frankfurti ka nënshkruar me mesfushorin ofanziv, Mario Gotze.

Lajmin e bëri të ditur vetë klubi, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Gjermani së fudnmi ishte pjesë e PSV Eindhovenit, teksa tani karrierën do ta vazhdojë te fituesit e Europa League, Frankurti.

30-vjeçari më herët ka qenë pjesë e Dortmundit dhe Bayern Munichut. /Zeri.info.