Zyrtare: Ilir Daja kompleton stafin teknik te Ballkani

Zyrtare: Ilir Daja kompleton stafin teknik te Ballkani

Sport January 19, 2022 - 15:57

Ballkani ka njoftuar sot se ka kompletuar stafin teknik të skuadrës në krye me trajnerin Ilir Daja.

Ndihmësit e Dajës do të jenë Artim Pollozhani dhe Edon Gashi, teksa Alban Shala do të mbajë pozicionin e trajnerit kondicional, ndërkaq portierët do të përgatiten nga trajneri Labinot Qosa.

Kujtojmë se suharekasit po qëndrojnë në Turqi për fazën përgatitore para fillimit të stinorit pranveror.

Njoftimi i plotë nga Ballkani:

“Të dashur tifozë

ë Klubi i Ballkanit njofton se është kompletuar stafi teknik, i cili ka marrë përsipër drejtimin e skuadrës drejt objektivave që ne kemi! Pasi u emërua në krye të stolit ë ë, klubi ju prezanton pjesëtarët e tjerë të stafit që kryetrajneri do të ketë në krah.

ë Ndihmësit e trajnerit ë ë do të jenë ë ë dhe ë ë teksa ë ë do të mbajë pozicionin e trajnerit kondicional. Portierët do të përgatiten nga trajneri ë ë.

ë Klubi i Ballkanit i uron stafit teknik punë të mbarë dhe të suksesshme.

Kryetrajner: ë ë

Ndihmës Trajner: ë ë

Ndihmës Trajner: ë ë

Trajner Kondicional: ë ë

Trajner i portierave: ë ë”.